TELEFON : 506-618-225 EMAIL : info@goldmed.com.pl

Łóżka medyczne


Tutaj znajdziecie Państwo łóżka medyczne dostępne w ofercie GOLD-MED. Wszystkie modele posiadają leża o kilkustopniowej regulacji, dla komfortowych zmian pozycji osoby chorej. Segment oparcia pleców można unieść do 70°, a segment podparcia podudzi do 45°. Łóżka ortopedyczne w zestawie posiadają wysięgnik oraz komplet poręczy bocznych. Blokada kółek dla pełnego bezpieczeństwa użytkowania. Łóżko rehabilitacyjne elektryczne znacząco ułatwia codzienną opiekę nad osobą chorą. Dzięki sterowaniu pilotem chory samodzielnie może zmieniać ułożenie ciała, bez konieczności pomocy ze strony opiekuna. System regulacji pozwala na uzyskanie komfortowej pozycji chorego do karmienia, ubierania i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Wysokiej jakości materiały zapewniają długoletnią wytrzymałość i niezawodne użytkowanie. Połączenie stali, drewna i nowoczesnych materiałów tapicerskich sprawia, że nasze meble doskonale dopasowują się do wnętrz domowych, jak i sal w ośrodkach opieki i ochrony zdrowia.


ŁÓŻKO REHABILITACYJNE PB 326

Oferowane przez naszą firmę łóżko rehabilitacyjne PB 326 jest dobrym rozwiązaniem w przypadku szpitali i innych placówek ochrony zdrowia. Sprawdzą się również w prywatnych domach chorych. Cechą wyróżniającą ten model to funkcja zdalnej regulacji wysokości leża, co pozwala na łatwe schodzenie i wchodzenie chorego, jak również odciążenie personelu medycznego czy opiekunów. Produkty te posiadają również wmontowany wysięgnik z uchwytem, który dodatkowo wspomaga podniesienie się chorego.

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE PB 331

W asortymencie naszego sklepu medycznego znajdują się także polskiej produkcji łóżka rehabilitacyjne PB 331. Przeznaczone są one do wykorzystywania między innymi szpitalach, domach opieki czy mieszkaniach prywatnych. Wykonane są one z wytrzymałego drewna bukowego, wzmocnionego metalowymi elementami, malowanymi proszkowo. Niewątpliwym atutem tego typu konstrukcji ortopedycznej jest możliwość sterowania wieloma funkcjami, takimi jak chociażby regulacja oparcia.

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE PB 337

Produktem wyróżniającym się spośród naszej oferty eleganckim wyglądem jest łóżko rehabilitacyjne PB 337. Wykonane jest ono z wytrzymałego drewna bukowego, które pasuje do wielu wnętrz. Dlatego też jest polecane do domów opieki lub prywatnych mieszkań. Dodatkowo wyposażono je w wyjątkowo niskie położenie leża, co znacznie ułatwia wchodzenie lub schodzenie. Produkt ten wyposażony jest również w wysięgnik, a także komplet poręczy bocznych, uniemożliwiających upadek chorego.

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE PB 532

W przypadku osób starszych, którzy nie mogą już samodzielnie chodzić, proponujemy niezwykle wytrzymałe łóżka rehabilitacyjne PB 532. Pozwala ono na dowolne regulowanie oparcia pleców oraz podudzi, dzięki zamontowanym silnikom elektrycznym, sterowanym za pomocą pilota. Solidna, metalowa rama podtrzymuje listwy sprężynujące, które zapewniają komfort leżenia. Oferowane przez nas produkty przystosowane są do wykorzystywania przez chorych o wadze do 135 kilogramów.

COPRYRIGHT 2016 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE goldmed.com.pl designed by samweb